aa2aaPL meeting AA online - www.aa2aapl.strefa.pl

Meeting AA Online otwarty www.aa2aapl.strefa.pl

Ogłoszenie

MODLITWA O POGODĘ DUCHA
Boże, użycz mi pogody ducha,
ażebym godził się z tym,
czego zmienić nie mogę;
odwagi, abym zmieniał to,
co zmienić jestem w stanie;
i mądrości, abym odróżniał
jedno od drugiego.
Leiste1logo aa2aapl

#1 26-07-2009 14:22:03

aa2aapl

Administrator

Punktów :   

Witam

Witamy Cię serdecznie!

Przepraszam, że zwracamy się do Ciebie przez Ty. We wspólnocie AA jest to praktykowane i zdało swój egzamin. Cieszymy się ogromnie, że do nas trafiłeś.

Wyobrażamy sobie co przechodziłeś, aż zdecydowałeś się szukać w necie informacji o alkoholiźmie, ponieważ w większym lub mniejszym stopniu przechodziliśmy przez to samo. Jeśli Ty masz problem z haendealkoholem i pragnienie zaprzestania picia, miło nam Ciebie powitać. Jeśli jesteś osobą, która szuka informacji i pomocy z powodu nadużywania alkoholu przez osobę Ci bliską, szukaj na stronach www.aa2aapl.strefa.pl.

aa2aaPL jest meetingiem zamkniętym, co oznacza, że  biorą w nim  udział tylko osoby z problemem alkoholowym i szczerą chęcią zaprzestania picia lub utrzymania trzeźwości. Na samym początku wyślij email na admin@aa2aapl.strefa.pl. W nim przedstaw się krótko z imienia i jeśli chcesz napisz coś o sobie. Później otrzymasz email zwrotny z informacją jak dalej postępować. W razie pytań lub sugestii jesteśmy do Twojej dyspozycji.

aa2aaPL jest grupą niezależną, nie ma u nas żadnych składek lub opłat. Utrzymujemy się z własnych dobrowolnych datków. Nie przyjmujemy pieniędzy z poza grupy, nie pozwolimy żeby ktoś wtrącał się w nasze sprawy.

Nikt z nas nie jest lepszy ani gorszy , przecież przechodziliśmy podobne sytuacje i fakt, że może jesteśmy dłużej "suchymi" niż Ty, nic nie znaczy - wszystkich nas dzieli od "pierwszej szklanki" tylko długość ręki. Zauważyliśmy, że wzajemna pomoc i dzielenie się przeżyciami związanymi z alkoholem pomaga nam utrzymać trzeźwość.


Peter, Alkoholik
www.aa2aapl.strefa.pl

Offline

 

#2 18-08-2009 22:44:54

hb

Użytkownik

Punktów :   

Re: Witam

Mam Na Imie Hubert I Jestem Alkocholikiem . Nie Pije 9 Miesiecy ,jednak To Nie Sama Abstynecia Czyni Ze Mnie Trzezwego Czlowieka .moja Droga Do Aa Trwala Dosc Dlogo ,w Koncu Jednak Splot Wydarzen Spowodowal To Co I Tak Bylo Nie Uniknione.zaczolem Od Leczenia Zamknietego W Przasnyszu Ale Na Tym Nie Koniec, Mam Nadzieje?.nadal Ucze Sie Zyc Bez Sztucznego Paliwa I Podoba Mi Sie Coraz Bardziej,choc Czasem Bywa Cierzko Ale Warto. Na Dzien Dzisiejszy Nie Widze Innej Drogi.dziekuie Bogu I Ludziom Kturz Mi Pomogli.dzjeki Nim Odzyskalem Godnosc I To Wszystko Na Czm Mi Zalerzy ,a Przedewszystkim Wiare W Sibie Samego I Drugiego Czlowieka.wiara W Sile Wyrzsza Pomaga Mi, Choc Nie Do Konca Jestem Do Niej Przekonany .w Boga Oczywiscie Wierze I Wiem Ze  Daleka Droga Przedemna.

Offline

 

#3 31-12-2018 14:02:21

marek43

Użytkownik

Punktów :   

Re: Witam

Mam na imie Marek jestem alkoholikiem pierwszy raz kozystam z mitingu internetowego ale myślę ze razem z wasza pomocą bende trwał w abstynencji

Offline

 
To co tutaj czytasz, pozostaw tutaj...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aa2aapl.pun.pl wynajmę koparkę roboty ziemne kraków